Temat
:
Radosław Sobolewski trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
NHitman
Member
Od: 08.2011
Offline
#
11
07.06.2023, 07:23
Widziałbym Stolarczyka u nas, facet przynajmniej potrafił wygrywać z mocniejszymi.
NHitman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do NHitman
Znajdź inne posty napisane przez NHitman