Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 07.06.2023, 06:39
Puszcza przyjechała jak po swoje. Mocni mentalnie z konkretnym planem na mecz, który konsekwentnie realizowali. W pełni zasłużony awans.
U nas trenerski wizjoner wymyślił sobie 3-5-2, które rzekomo miało nam pomóc w obronie, a w efekcie końcowym w pierwszej połowie KAŻDA wrzutka z rogu, autu itp. była wygrana przez Puszczę.
Najśmieszniejsze jest to, że oni zagrali dokładnie to czego wszyscy się spodziewali. No ale jak widać naszego maga to przerosło.
Jeszcze słówko na temat zachowania Sobolewskiego na konferencji. Mógł wyjść z twarzą chociaż jako człowiek ale niestety zabrakło jaj, żeby zrezygnować.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 07.06.2023 o godz. 07:14.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując