Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1164
Stary 06.06.2023, 22:09
Sylwus1988 napisał(a):Wyświetl post
Naszym ostatnim trenerem który coś dawał i coś wnosił był Franc, potem same eksperymenty i wynalazki, każdy kolejny gorszy od poprzedniego. Mam nadzieje tylko że teraz trenerem nie zostanie Kiko a jego asystentem Kmiecik bo to będzie dla mnie gorsza szmata w pysk niż dzisiejszy wynik. Kolejne działanie na od....... po tym samym wzorze, no co może pójść nie tak
Ja bym bardziej powiedział, że Wdowczyk był tym ostatnim. Od biedy jeszcze Stolarski ale tam było bardziej jechanie na fantazji.
Odpowiedz cytując