doktor granat napisał(a):

|
Jakby było np. 5 pkt po 10 meczach to i tak byłby do wywalenia i byłoby potencjalnie znacznie więcej kasy na nowego. No i więcej czasu niż dziś na przejrzenie trenerów bez pracy ( pytanie czy ktoś by to zrobił).
|
Tylko czy zarząd nie dałby mu szansy na wyprowadzenie druzyny z kryzysu
