Grisza1 napisał(a):

|
Wystarczył remis w Chorzowie. Mielibyśmy 61 punktów, a Ruch 60 i drugie miejsce, przy korzystnym bilansie meczów z Niecieczą. Wystarczyło raz wygrać z Sandencją. Aaaaa, szkoda gadać. Przegraliśmy wszystko, co było stykowe.
|
Od remisu w Chorzowie to my byliśmy lata świetlne, a nie na styku.