Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#687
Stary 06.06.2023, 20:43
„W tych emocjach” - najlepszym wyjściem jest milczenie i przespanie się z porażka.
Nikt nie oczekuje od prezesa ( poza jego samą osobą jak widać), robienia konferencji „na wariata”, 15 minut po trenerze, żeby powiedzieć dwa zdania w jeszcze buzujących emocjach. Jutro tez jest dzień.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując