|
âW tych emocjachâ - najlepszym wyjściem jest milczenie i przespanie się z porażka.
Nikt nie oczekuje od prezesa ( poza jego samą osobą jak widać), robienia konferencji âna wariataâ, 15 minut po trenerze, żeby powiedzieć dwa zdania w jeszcze buzujących emocjach. Jutro tez jest dzień.
|