Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1143
Stary 06.06.2023, 20:42
Czy Pan Radziu już się podał do dymisji?
Bo gdybym był na jego miejscu to był się zapadł ze wstydu pod ziemię ale wcześnie wysłał sms do jakiegoś dziennikarza, że się nie nadaje na bycie trenerem i szukam pracy w maku...
Odpowiedz cytując