|
Dalej nie ma dyscyplinarki dla Sobolewskiego Zająca i Kmiecika? Na co czekają. Posprzątać po Brzęczku i Sobolewskim będzie bardzo trudno.
Dziś Tułacz pokazał, że jest trenerem bo MYŚLI. Nasz pseudo trener odwrotnie.
Nie wygrał nam jako trener żadnego meczu, ani ustawieniem ani zmianami.
Każdy ważny mecz zawalił:
Pucha Polski w Lublinie
w Niepołomicach nie zrobił nic aby pobudzić drużynę a zmiany robił kabaretowe- Ondrasek i zdecydowanie za późno
Łódź- Moskal ogarnął się w przerwie ,nasz pseudo trener nie potrafił cały mecz
Ruch- wpuszczenie Szywacza, który przez przez kilka spotka n nie łapał się na ławę
U nas z Zagłębiem- nie wystawiając Szota i Igbekeme
Dziś- powyżej koledzy napisali wszystko
Nic nie jest w stanie Go jako trenera Wisły obronić.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|