|
Przecież nie byliśmy. My 2 celne , Puszcza 8
Nie wierzę co ten trep odpier... Ku... wszyscy na trybunach od pierwszych minut widzieli, że to się źle skończy. Tylko nie ten parodysta. Eksperymentów mu się zachciało.. kur...mieliśmy na boisku od początku NOMINALNYCH lewego i prawego obrońcę, to ich na wachadła posłał. Igbekeme, Mula zdolni do gry to ich na ławce posadził. Samo się miało wygrać? Jesteś grabarzem Wisły, przybij sobie piątkę z Brzeczkiem.
JPRDLE
Ostatnio edytowane przez ciacho : 06.06.2023 o godz. 20:04.
|