|
Mam nadzieje, ze Sobolewskiemu nie dadza rezerw nawet.Gosc sie nie nadaje.
Zestawienie pierwszej jedynastki to idiotyzm. Nigdy nie dzialalo to ale jednak wystawil.
lLowny architekt przegranej w tym meczu.
Drugi Zajac.. Mistrz stalych fragmentow, Bramka na 0:2 to poziom pewnie IV ligi.
Zacznijmy w koncu zatrudniac fachowcow a nie legendy.
|