Jaroo1 napisał(a):

Największym deklem i debilem jestes tutaj ty (wlfy) skoro tak pieknie umiesz Sobolewskiego podsumować i umiałeś to na bieżąco co kolejkę robić, a Brzęczkowi pałę lizałeś i pisałeś, że to najlepsza z mozliwych opcji dla Wisły.
Ty jesteś tak zjebany jak elektorat PiS-PO. Coś ci się ujebało, że Sobol zły więc po nim jazda, a Wuja super więc on nasz król. I tak .......isz już od ponad roku
|
Ja jeszcze raz przypomnę-kto nie dostrzegał indolencji trenerskiej Sobolewskiego we wcześniejszych meczach nie ma prawa teraz narzekać.Klepaliście legendę po plecach to teraz choć na chwilę zamilknijcie