Sześciu Hiszpanów to za mało, aby Puszczę pokonać!
Więcej Hiszpanów, więcej Hiszpanów!
A pisałem wielokrotnie, że zatrudnienie błazna z Hiszpanii jest fatalnym pomysłem.
Znów miałem rację.
https://wislakrakow.com/forum/showpo...ostcount=91122
https://wislakrakow.com/forum/showpo...ostcount=91174
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=4683
Od początku ponowne zatrudnienie błazna było dziwne, biorąc pod uwagę fatalne wyniki sportowe poprzednim razem - zwłaszcza styl + niejasne powiązania z ekipą Sarapaty.
Mam nadzieję, że jutro będzie jasny i prosty komunikat:
Jakub Błaszczykowski i Jarosław Królewski definitywnie odchodzą z Wisły.
Ciekawe, jakie instrukcje dostaną sociosy i różne ananasy będące tubą propagandową rządów Marzenki.
Od samego początku 2019 r. pisałem, że tylko prawdziwy reset albo to nie ma sensu.
Delegalizacja TS-u, rezygnacja ze skompromitowanych środowisk kibicowskich były oczywistą oczywistością.
Ale pojawili się różni przebierańcy i są widoczne efekty.
Byłem strasznie atakowany przez różnych spadów z czasów Marzenki.
Przez lata.
Kto miał rację?
Więcej Dawidków, więcej Jurków, więcej Kikuśków!
Zniszczyliście Wisłę.
A czemu Święty nie chciał pomóc w naprawieniu wyniku na boisku?