Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 06.06.2023, 19:39
Sześciu Hiszpanów to za mało, aby Puszczę pokonać!

Więcej Hiszpanów, więcej Hiszpanów!

A pisałem wielokrotnie, że zatrudnienie błazna z Hiszpanii jest fatalnym pomysłem.

Znów miałem rację.

https://wislakrakow.com/forum/showpo...ostcount=91122

https://wislakrakow.com/forum/showpo...ostcount=91174

https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=4683

Od początku ponowne zatrudnienie błazna było dziwne, biorąc pod uwagę fatalne wyniki sportowe poprzednim razem - zwłaszcza styl + niejasne powiązania z ekipą Sarapaty.

Mam nadzieję, że jutro będzie jasny i prosty komunikat:

Jakub Błaszczykowski i Jarosław Królewski definitywnie odchodzą z Wisły.

Ciekawe, jakie instrukcje dostaną sociosy i różne ananasy będące tubą propagandową rządów Marzenki.

Od samego początku 2019 r. pisałem, że tylko prawdziwy reset albo to nie ma sensu.

Delegalizacja TS-u, rezygnacja ze skompromitowanych środowisk kibicowskich były oczywistą oczywistością.

Ale pojawili się różni przebierańcy i są widoczne efekty.

Byłem strasznie atakowany przez różnych spadów z czasów Marzenki.

Przez lata.

Kto miał rację?

Więcej Dawidków, więcej Jurków, więcej Kikuśków!

Zniszczyliście Wisłę.

A czemu Święty nie chciał pomóc w naprawieniu wyniku na boisku?
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 06.06.2023 o godz. 19:44.
Odpowiedz cytując