Dziś dobitnie przekonaliśmy się, czym jest stado baranów prowadzone przez lwa, a czym stado lwów prowadzone przez barana. Czy to zawodnicy Puszczy byli wybitnymi grajkami? Przerastali naszym umiejętnościami? Nie, możliwe że ich cała 11 jedenastka nie łapała by się do pierwszej 16-stki Wisły (poza bramkarzem, bo Biegański się cofnął w rozwoju). Za to praktycznie każdy zawodnik Wisły miałby pewny plac w Puszczy.
Dostaliśmy, bo oni mieli trenera, my jakiegoś gościa w czapce. Jakby temu gościowi w czapce przyszło prowadzić Puszczę w tym sezonie, to by ją spuścił do 2 ligi. A tak - trzymam kciuki za nich w niedzielę. Zawsze to ekstraklasa na Reymonta
