|
Sobolewski powinien odejsc z pozycji trenera juz na konferencji pomeczowej jego misja zakonczyla sie porazka, wiadomo ze i tak go zatrzymaja w klubie w koncu legenda.
Jezeli nie zaczynamy od 4tej ligi to kto trenerem? Moze ten gosc z Rzeszowa?
Malinowy król malowanych róż
|