bridgeburner napisał(a):

Sobol do zwolnienia w przerwie
Wyjść na taki mecz środkiem pola Duda Tachi i ogółem 6 obrońcami dyskwalifikuje go z zawodu
|
Ta połowa przejdzie do historii. Partactwa, żenady, hańby. Może raz na zawsze skończy się zatrudnianie amatorów z „Wislackim dna”. Sobol powinien za ten mecz stracić licencje trenerska. Jeśli go nie zwolnią po meczu to niech rozwiążą ten klub bo to bez sensu. Chyba ze to jakaś piąta kolumna i chodzi żeby upokorzyć kibiców- to gratuluje.
Następna oprawa proponuje „Won”