Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1067
Stary 06.06.2023, 14:08
Majac zawodnikow przewyzszajacych ta pszasna lige to mozna byc parodysta nad parodystami, obowiazkiem i tak jest awans. Brak awansu to juz nie bycie parodysta, ale totalnym zyciowym przegrywem.
Co tu jest niezrozumialego?

Wszedl beniaminek, ktory ma 1/3 naszego budzetu i duzo slabszych kopaczy. Parodysta dostal zawodnikow z przezsloscia w La Liga a i tak nie potrafil tego poukladac, jak go trenerzy taktyka zaskakiwali w drugich polowach. Trenerzy przecietni, ale trenerzy jednak, a nie parodysci.
Odpowiedz cytując