|
Dla mnie nie ma wątpliwości, że Sobolewski jest marnym trenerem i nawet awans tego nie zmieni.Po ewentualnym awansie powinno się zakontraktować kogoś innego na to stanowisko.Jeśli Sobolewski zostanie najdalej w pażdzierniku/listopadzie będziemy ratować kolejny sezon kimś z łapanki
|