|
@luczyk - sam sobie zaprzeczasz. Najpierw zauważasz (słusznie), że rzadko ale czasem znajduję pozytywy w pracy Sobolewskiego (czasem błędnie, bo pisałem że dobrze radzi sobie z motywacją i mentalem co okazało się nieprawdą), w ostatnim doszukujesz się jakiejś logiki która deprecjonuje jego wszystkie "dokonania".
I nie chce mi się więcej.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|