Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1061
Stary 06.06.2023, 12:11
@luczyk - sam sobie zaprzeczasz. Najpierw zauważasz (słusznie), że rzadko ale czasem znajduję pozytywy w pracy Sobolewskiego (czasem błędnie, bo pisałem że dobrze radzi sobie z motywacją i mentalem co okazało się nieprawdą), w ostatnim doszukujesz się jakiejś logiki która deprecjonuje jego wszystkie "dokonania".

I nie chce mi się więcej.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując