|
Mi sie rzucily w oczy bardzo dobre centry. Taki typowy skrzydlowy. Z dryblingiem, dobrym dosrodkowaniem. Dobrze sie ustawial na boisku. Czesto wychodzil po pilke.
No jakby tak Mlynski gral to ja bym byl bardzo zadowolony. Moze jakas wymiana w razie awansu? Taki zmiennik Villara jak znalazl.
|