Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3388
Stary 05.06.2023, 20:38
masada napisał(a):Wyświetl post
Z tym zastrzeżeniem, że żeby ten fakt (czyli że dla Wisły są to najprawdopodobniej mecz lub mecze dosłownie o życie i co one tak naprawdę dla nas oznaczają) mógł spowodować w piłkarzach presję musieliby być tego a) świadomi b) musiało by być ich to coś w ogóle obchodzić.
Myślę, że większość nie spełnia nawet tego pierwszego warunku. To może akurat i dobrze, bo presja związana z tym, że grają o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej i przy tak reagującej publiczności (przy której kilku nigdy jeszcze nie grało) już pewnie jest spora.
Piłkarze to w większości nie są kompletni idioci, a wbrew pozorom dla bardzo wielu z nich brak awansu będzie miał poważne reperkusje. Hiszpanie mają bonusy za awans, to dla nich szansa na reaktywację kariery. Podobnie Sapała, Żyro, Łasicki.

Jakby mieli wywalone to mecz z Sosnowcem inaczej by wyglądał, ale dla nich to też wielka szansa. To nie są goście po których ustawiają się kolejki.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując