Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3384
Stary 05.06.2023, 16:06
nero napisał(a):Wyświetl post
Ta mityczna presja na szczeblu pierwszej ligi
O czym Ty chrzanisz człowieku? Awans to nawet większa presja niż Puchary czy Mistrzostwo, bo jak nie wyjdzie to za rok dalej próbujemy w Ekstraklasie (przynajmniej w wyobraźni kibiców). Tutaj brak awansu to może być nasz koniec.
A to są piłkarze którzy nigdy o nic nie grali, może za wyjątkiem Żyro i Sapały, czyli graczy raczej drugoplanowych.

Dowcipniś się znalazł...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.06.2023 o godz. 16:08.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując