nero napisał(a):

Ta mityczna presja na szczeblu pierwszej ligi
|
O czym Ty chrzanisz człowieku? Awans to nawet większa presja niż Puchary czy Mistrzostwo, bo jak nie wyjdzie to za rok dalej próbujemy w Ekstraklasie (przynajmniej w wyobraźni kibiców). Tutaj brak awansu to może być nasz koniec.
A to są piłkarze którzy nigdy o nic nie grali, może za wyjątkiem Żyro i Sapały, czyli graczy raczej drugoplanowych.
Dowcipniś się znalazł...