|
Przed meczem już trener musi uczulić piłkarzy na nieczyste zagrania Puszczaków. Tak jak pisze kolega @sandomingo, będą gryźć, szczypać, kopać ile wlezie. Dobrze jakby miernota lasyk utemperował ich ze dwiema trzema żółtkami na początku meczu. Trzeba wyjść i grać swoje i pod żądnym pozorem nie wdawać się z nimi w jakieś krzywe giermki
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|