|
A po co Tułacz ma się zastanawiać? Przecież Puszcza bez względu na wszystko zagra swoje.
Brutalnie, siłowo, każdy SFG od połowy boiska zakończony wrzutką w pole karne.
I przede wszystkim blisko naszych. Kopać, szczypać, gryźć. Wszystkie chwyty dozwolone.
Czy to będzie 3-5-2 czy 4-5-1 to nic nie zmieni w sposobie gry Puszczy
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|