Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3379
Stary 05.06.2023, 12:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Presja jest większa na nas. Zawsze. Nie porównuj malutkiego klubiku ze śmieszną ilością kibiców do jednego z największych w Polsce.

Nie przeceniałbym też atutu własnego boiska. Żeby go mieć to trzeba się najpierw nie zesrać ze strachu przed rozpoczęciem meczu. Jedyny atut to brak wilczych dołów, w miarę OK murawa i szerokość boiska - co ma znaczenie, ale nie wygra nam meczu.

Puszcza zagra ostro, postawią na SFG i kontry, będą bronić całym zespołem. Jeśli Sobolewski jak zwykle oleje grę przeciwnika i "skupi się na sobie" to raczej przegramy, chyba że Hiszpanie włączą tryb turbo i rozstrzelają Puszczę. Co może się zdarzyć, ale nie może być naszą jedyną taktyką.
To że większa jest na Nas, nie znaczy że Puszcza swoją lepiej udźwignie.My na presji gramy przez cały sezon, w porównaniu do nich.
Odpowiedz cytując