wolfy napisał(a):

|
@stary dziad - od początku podejrzewałem że jesteś farmazoniarzem i to ciężkim.
|
Potwierdzam. I jako "farmazoniarz ciężki" ponawiam prośbę o przeprowadzenie ( w przystępny sposób) wywodu o wyższości trenera Brzęczka nad trenerem Sobolewskim.