|
Jak już tak każdy pisze co myśli, bez żadnych dowodów na te teorie to i ja napiszę. Myślę, że klub już został dawno sprzedany, zgodnie z początkowym terminem, ale doszli do wniosku, że konferencja z nowymi właścicielami i co za tym idzie przedstawienie planów na zmiany w klubie mogłaby zaburzyć końcówkę sezonu. Jeśli inwestowane mają być takie pieniądze jak się pisze to zmian będzie bardzo dużo i wielu zawodników, oraz sztab trenerski, osoby które są nam teraz potrzebne mogłyby poczuć, że za chwilę i tak nie będzie miejsca dla nich w tym klubie a to nie zadziałałoby na pewno motywująco przed kluczowym fragmentem sezonu. Jak słucham Karcza to on wydaje się bardzo pewny i spokojny o tą transakcję i myślę, że wie więcej niż mówi.
Powód: bład
Ostatnio edytowane przez Piter00 : 05.06.2023 o godz. 08:10.
|