sevenheaven napisał(a):

|
fajnie, że Sapała łapie formę.. jestem pewien, że na puszczę wyjdziemy w składzie Szot 1.83, Sapała 1.87, Żyro 1.89, żeby tych drwali trochę utęperatować.. a na podmęczonego przeciwnika wejdzie Ikbekeme/Mula
|
Tez bym tak zaczął. 3-5-2 może zaskoczyć Puszczę, tym bardziej że standardowe 4-5-1 nie zdało egzamin w Niepołomicach. Pytanie tylko jak Sobolewski wszystkich pomieści. Bo dla Szota, Junki, Villara, Jarocha i Żyry nie znajdzie się jednoczenie miejsce w składzie. Może Jarocha odpuacza aby nie pogłębić kontuzji.
Odnośnie zmienników to również mam takie samo zdanie. Mula i Igbekeme powinni konkretnie rozkręcić nasza ofensywę jeśli wyniki nie będą się układać
Fajnie, żeby Żyro odegrał swoją rolę w awansie Wisły, tak poniekąd udowadniając że za wcześnie go wydalano z zespołu. Dość często tak jest że w końcówce sezonu to rezerwowi dochodzą do głosu. Chcąc nie chcąc.
A i patrząc że 7 zawodników zagrożonych jest pauza to.. nie jeden rezerwowy jeszcze będzie musiał się wykazać