Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 04.06.2023, 18:42
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Ja bym jednak wolał tonować nastroje. Powieźć to mieliśmy Sosnowiec i co? Pokora, ale i wiara we wlasne siły, chęć rewanżu na Puszczy, plus granie swojej piłki powinno dać wygraną. Ok to będzie pierwszy mecz na Reymonta zagrany po wzmocnieniach Kiko, ale już graliśmy trzy mecze w sezonie z Puszczą i ani razu nie wygraliśmy w 90 minutach. Więc ma być ambicja ale nie pycha czy też słynne przemotywowanie. Naturalnie powtórka z meczu z Sosnowcem nie ma prawa się powtórzyć. Mają grać najlepsi (Fernandez) i ci w formie ( Szot), mamy mieć realny plan na mecz ( może jakaś współpraca Sobolewski - Ramirez za kulisami) i będzie okej.
Polać koledze. W szklance.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując