|
Wisła musi awansować i tyle.
Puszcza przyjedzie na mecz, aby tylko zagrać.
Tu nie ma z kim przegrać.
Pod jednym warunkiem - jeżeli Wisła będzie chciała awansować.
Mecz z Sosnowcem temu przeczy po prezencie od Katowic plus wydarzenia z zeszłego sezonu.
Ruch z takim małym budżetem awansował, grając praktycznie samymi Polakami.
Tam pewnie cała jedenastka zarabia mniej niż jeden Fernandez.
Podobnie w Puszczy.
To tylko pokazuje jak wielką kompromitacją jest brak awansu bezpośredniego.
Dziesięć porażek jest wstydliwym wynikiem.
Wisła awansuje, bo musi, bo będzie presja ze strony władz ligi i telewizji.
Mimo iż nawet ŁKS nie wywalczył tego awansu w sposób pewny.
|