Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 04.06.2023, 17:35
Wisła musi awansować i tyle.

Puszcza przyjedzie na mecz, aby tylko zagrać.

Tu nie ma z kim przegrać.

Pod jednym warunkiem - jeżeli Wisła będzie chciała awansować.

Mecz z Sosnowcem temu przeczy po prezencie od Katowic plus wydarzenia z zeszłego sezonu.

Ruch z takim małym budżetem awansował, grając praktycznie samymi Polakami.

Tam pewnie cała jedenastka zarabia mniej niż jeden Fernandez.

Podobnie w Puszczy.

To tylko pokazuje jak wielką kompromitacją jest brak awansu bezpośredniego.

Dziesięć porażek jest wstydliwym wynikiem.

Wisła awansuje, bo musi, bo będzie presja ze strony władz ligi i telewizji.

Mimo iż nawet ŁKS nie wywalczył tego awansu w sposób pewny.
Odpowiedz cytując