Niestety, nie tyle Polska co PRL.

W wielu miejscach, a piłkarskie struktury są wiadomo niezależne. Nic się przez 30lat nie zmieniło.
adfurle napisał(a):

|
Nie dorabiajmy ideologii do ..ujowej ligi. Pokraczna liga, to i pokraczne wyniki.
|
Oczywiście

. Napisz coś jeszcze o spiskowej teorii. To powinno zamknąć temat.