Wyświetl pojedynczy post
Perun
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 04.06.2023, 13:37
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Puszcza - kolejna ekipa, która prędzej wygra wtedy gdy miała nie wygrać, a przegra wtedy gdy miała wygrać... Tydzień temu zaskoczyli na wyjeździe. Wczoraj przypadkowo u siebie przegrali z Chrobrym, który o nic nie grał. Wiadomo, że wczorajsza porażka dla drukujących mecze atrakcyjniejsza, bo kurs na Chrobrego na wyjeździe wyższy niż na Skrę tydzień temu gdy mieli Puszczę u siebie. I tak niestety w najwazniejszym meczu sezonu gdzie Puszcza mogła zająć 2 miejsce, przegrali u siebie drugi mecz w sezonie, z o nic nie walczącym Chrobrym he he he
Puszcza miała 25 strzałów + dwie nieuznane bramki. To od ilu sytuacji u Ciebie zaczyna się, że ktoś chcę wygrać?
Przypominam, że my też mieliśmy w tym sezonie mecze z gigantyczną przewagą do momentu jak ktoś z przeciwników nie wbił nam gola pępkiem, udem czy inną potylicą.
Odpowiedz cytując