Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 04.06.2023, 11:47
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Taką mnogość rozwiązań pod bramką przeciwnika to chyba Guardiola ustawiał a przynajmniej całkiem dobry trener...
Ten jeden SFG tak ładnie wyglądał, ale i tak 90% to Fernandez. Postaw w tej samej sytuacji Dudę albo Żyro i stracą piłkę. Wszystkie opisane opcje biorą się z tego że Fernandez umie prowadzić piłkę, podać, dośrodkować i strzelić. Na pierwszą ligę to piłkarz kompletny. Jego, Mulę, Rodado czy Villarowi obrońcy zwykle zapewniają asystę chonorową w nadziei że nagle nie zaczarują.

Druga rzecz to zerowa agresja piłkarzy Górnika (przez cały mecz, nie tylko w tej sytuacji). W meczach ze zmotywowanym rywalem z topu pierwszej ligi inaczej to wygląda - chyba wszyscy wiemy. Tak całkiem na serio - nie radzenie sobie z agresywnym doskokiem rywala to nasza pięta achillesowa.

Ale Fernandez to mózg naszej gry ofensywnej.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.06.2023 o godz. 11:56.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując