Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 04.06.2023, 11:32
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Fernandez nawet pod formą jest liderem drużyny i taka jest prawda.. może już jest myślami gdzie indziej..
miejmy nadzieję, że w dwóch ostatnich meczach pokaże to na co go stać bo może nawet w pojedynke wygrać nam te mecze
Oby nie próbował ich w pojedynkę wygrywać... bo to jest przyczyna tego że musimy jeszcze grać w barażach. I nie tylko ze strony Fernandeza. Gdyby Rodado podał do Muli w 2 minucie meczu w Gliwicach, zamiast wygrywać samemu to świętowalibyśmy już awans.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując