Harcownik napisał(a):

Chciałbym przeczytać opinię wolfy'ego nt. akcji bramkowej Talar- Młyński. Haha Talar i Młyński notują liczby tj. bramki i asysty. Jeszcze gol Żyro...ile buki płaciły za to że po bramce strzelą Żyro i Młyński?
|
Cały mecz był rozgrywany w spacerowym tempie, to i Żyro nadążał.
Niestety, bramka Młyńskiego będzie raczej zapisana jako samobój, co można o niej napisać? Strzelił w bramkarza i przeszło między nogami. Niczego nikomu nie ujmując był to beznadziejny strzał, za to samo podanie i wejście Młyńskiego bardzo dobre. Nie będę go chwalił na wyrost, dobrze że wpadło.
Ich bramkarz zrobił babola, za to Biegański co odwalał z pustymi przelotami to głowa mała. Tragiczny występ i czyste konto, ale to nie jego zasługa że po tym jak wyszedł na grzyby przeciwnik nie wcelował w bramkę. Bardzo słaby mecz.
Jeżeli ktoś zasługuje na uwagę to Szot - świetny, mierzony strzał po podaniu Fernandeza. Tak, tego Fernandeza, naszego najlepszego piłkarza w tym sezonie. Fernandez grał pod siebie w meczu w którym zaliczył asystę...
@s1mone - weź sobie obejrzyj skrót meczu z ŁKS-em i nie pierdól głupot.