Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 03.06.2023, 23:11
Rodado > Fernandez na chwilę obecną i basta.
Nie ma się co oszukiwać, ale Fernandez od pewnego momentu nie gra dla drużyny a dla siebie i swoich liczb. Pauza w Bielsku pokazała, że Rodado samemu potrafi grać na szpicy bez udziału Luisa - bo Duda czy Igbekeme wypełniają należycie lukę po Hiszpanie - a ostatni mecz ze Sosnowcem dobitnie pokazał, że bardziej niż zagranie w pierwsze tempo, dokładny przerzut czy przyspieszenie gry jest dla niego mniej ważne niż zrobienie 3 kółeczek na krótko i zagranie w poprzek lub do tyłu.
Dzisiejszy mecz mimo braków kadrowych o niebo bardziej luźniejszy i spokojniejszy niż ostatnie wydarzenia na R22. Wszyscy obawiali się wyjazdu bardziej, ale okazało się że bardziej musimy obawiać się samych siebie i tego że nerwy i gra pod presją nam nie służą.
Szot znów w wyjściowym i bramka z na prawdę niezłym spotkaniem.
Młyński z bramką? Może w końcu się chłopak ogarnie, bo ma jakiś talent, ale imho tutaj trzeba rozmowy i psychologa bo jednak głowa nie dojeżdża i brakuje pewności.
Żyro z Bashą - bez względu czy będzie awans czy nie to należy tym panom podziękować, bo nie dość że są totalnie poza formą to w dodatku nie mają siły ani chęci do walki o cokolwiek. Pierwszy już w 50 minucie człapał po murawie i nie myślał nawet presować kogokolwiek (pomijam wieczne kontuzje), a drugi gdyby miał trochę więcej celności to powinien ten mecz zakończyć z hat-trickiem.

Optymizmem napawa 4 miejsce - tak, należy się cieszyć nawet i z tej pozycji biorąc pod uwagę jaki syf zostawił wuja i ledwo 10 miejsce w przerwie zimowej. Wtorkowe spotkanie to dla Nas być lub umrzeć - dla puszczy z tym swoim pastwiskiem to interes. Jeśli wygrają to mogą sobie wywindować cenę za podłożenie się w finale baraży, by klepać sobie dalej na tym poziomie z klapkami na oczach pzpnu i dopuszczaniem tego boiska do jakiejkolwiek rywalizacji poza oraniem murawy, dojeniem krów na czas lub rugby.
Biegański również z całym szacunkiem, ale jest do odstrzału. Podtrzymuję swoje zdanie, że od kiedy z klubu odszedł Kowal to Mikołaj wręcz cofnął się w rozwoju i broni o wiele gorzej niż w Ekstraklasie i usilne próby wystawiania go w chwili obecnej to próba sprzedaży w lecie.
Odpowiedz cytując