s1mone napisał(a):

Fernandez jest pod formą conajmniej od 5-6 spotkań.
Nie licząc jednego farfoclowatego gola w tłoku to kiedy on ostatnio gola z gry strzelił? 6 kolejek temu? 8? Ile patelni i niezłych okazji zmarnował w międzyczasie? Pewnie z 8-10.
Ostatnio jak pauzował za kartki to nasza gra wyglądała dużo płynniej niż z nim na boisku.
Tak czy siak na baraż wyjdzie w 1 składzie, to raczej nie pora na eksperymenty.
|
Sorry ale jeśli piszesz o bramce z ŁKS to nie był to na pewno farfocel jak piszesz. Odrobinę obiektywizmu.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!