wislak2214 napisał(a):

|
Mało tego, nie licząc karnych Fernadez 12 Rodado 8, czy to jest jakaś kolosalna różnica?
|
No 8 z 12 to jakieś 66 procent. Poza tym Rodado to napastnik a Fernandez dziesiątka. No i nikt mu nie bronił Angelowi nauczyć się lepiej karne strzelać. Może zbastujcie trochę bo jednak nie ma wątpliwości który grajek cenniejszy. W dzisiejszym meczu Rodado też zresztą zmascil kilka sytuacji - zresztą jak zwykle. A ten jeden jego dublet to jak już się czepiamy był w meczu gdzie pbb grało z jakimiś rezerwowymi stoperami.
Co to za kampania z Luisem na ławę przed meczem barażowym

?. Kto ma tam grać? Żyro bo strzelił pierwszego gola od kilku miesięcy ? Igbekeme-? Duda?
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!