gizmowisla napisał(a):

Fernandez pod forma jak zawsze gdy jest "powaznie" - nastrzelal bramek cieniasom z dolu tabeli i kazdy z niego robi Boga - za t kase co kasuje w 1 - polamatorskiej lidze- dziekuje - dobranoc
|
Mało tego, nie licząc karnych Fernadez 12 Rodado 8, czy to jest jakaś kolosalna różnica?