Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 03.06.2023, 22:33
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego? Bo nasi obsrają się na rzadko. 20 koła na trybunach, presja - to nie dla nich.
Nie oglądałem meczu ale jeżeli Fernandez nadal na wyjebce to słabo.
Zapewne Sobolewski nie posadzi go na ławce.
Puszcze wciagniemy jak Reksio szynke - gorzej bedzie w Niecieczy - obym sie mylil
Odpowiedz cytując