Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 03.06.2023, 22:32
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
No Luis pod formą, też mi się wydaje że np. z Rodado niezbyt się ostatnio dogadują, ale jednak nawet dziś brał na siebie często po dwóch graczy dzięki czemu dawał miejsce komuś innemu. Jak dla mnie za mało mamy jakościowych piłkarzy żeby go trzymać na ławie.
Fernandez pod forma jak zawsze gdy jest "powaznie" - nastrzelal bramek cieniasom z dolu tabeli i kazdy z niego robi Boga - za t kase co kasuje w 1 - polamatorskiej lidze- dziekuje - dobranoc
Odpowiedz cytując