Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 03.06.2023, 21:12
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego? Bo nasi obsrają się na rzadko. 20 koła na trybunach, presja - to nie dla nich.
Nie oglądałem meczu ale jeżeli Fernandez nadal na wyjebce to słabo.
Zapewne Sobolewski nie posadzi go na ławce.

Jesli boimy sie Puszczy (!!) na R22 przy swoim dopingu i 23k kibicach to naprawde nie mamy czego szukac w Ekstraklasie,naprawde.

przestancie juz wypisywac takie bzdety tylko kupujcie bilety (swoj na a22 juz mam ) i jedziemy z tematem awansu we wtorek.

P.S serio chcecie Fernandeza na ławce ,zbyt cenny na baraze nie ma juz co kombinowac.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 03.06.2023 o godz. 21:16.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując