sandomingo napisał(a):

Dlaczego? Bo nasi obsrają się na rzadko. 20 koła na trybunach, presja - to nie dla nich.
Nie oglądałem meczu ale jeżeli Fernandez nadal na wyjebce to słabo.
Zapewne Sobolewski nie posadzi go na ławce.
|
Jesli boimy sie Puszczy (!!) na R22 przy swoim dopingu i 23k kibicach to naprawde nie mamy czego szukac w Ekstraklasie,naprawde.
przestancie juz wypisywac takie bzdety tylko kupujcie bilety (swoj na a22 juz mam

) i jedziemy z tematem awansu we wtorek.
P.S serio chcecie Fernandeza na ławce ,zbyt cenny

na baraze nie ma juz co kombinowac.