|
Fernandez jest pod formą conajmniej od 5-6 spotkań.
Nie licząc jednego farfoclowatego gola w tłoku to kiedy on ostatnio gola z gry strzelił? 6 kolejek temu? 8? Ile patelni i niezłych okazji zmarnował w międzyczasie? Pewnie z 8-10.
Ostatnio jak pauzował za kartki to nasza gra wyglądała dużo płynniej niż z nim na boisku.
Tak czy siak na baraż wyjdzie w 1 składzie, to raczej nie pora na eksperymenty.
|