Temat
:
34 kolejka, Górnik Łęczna - Wisła Kraków, 3 czerwiec 2023, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline
#
64
03.06.2023, 20:21
gizmowisla
napisał(a):
jako mega sceptyk zapytam - czemu na R 22 musimy przerac z puszczom
predzej w kukurydzy- co mnie wcale nie zadziwi - bo wystarczy ze Nieciecza nie polozy sie przed ....ami hioszpanskimi
przereklamowanym do szpiku kosci Luisem i topornym Rodado
Dlaczego? Bo nasi obsrają się na rzadko. 20 koła na trybunach, presja - to nie dla nich.
Nie oglądałem meczu ale jeżeli Fernandez nadal na wyjebce to słabo.
Zapewne Sobolewski nie posadzi go na ławce.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
sandomingo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sandomingo
Znajdź inne posty napisane przez sandomingo