Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 03.06.2023, 20:21
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
jako mega sceptyk zapytam - czemu na R 22 musimy przerac z puszczom predzej w kukurydzy- co mnie wcale nie zadziwi - bo wystarczy ze Nieciecza nie polozy sie przed ....ami hioszpanskimi przereklamowanym do szpiku kosci Luisem i topornym Rodado
Dlaczego? Bo nasi obsrają się na rzadko. 20 koła na trybunach, presja - to nie dla nich.
Nie oglądałem meczu ale jeżeli Fernandez nadal na wyjebce to słabo.
Zapewne Sobolewski nie posadzi go na ławce.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując