Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 03.06.2023, 20:04
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiałbym się nad urlopem dla Fernandeza.

Tak, wiem, że dla wielu jest bogiem, ale to, co odwalał w meczu z Sosnowcem i dzisiaj to były nieustanne kółeczka, holowanie piłki jakby nie miał wsparcia w drużynie i kolegi do podania, gra w poprzek i ogólnie bardzo niska forma.
Niby odnotował asystę przy golu Szota, ale umówmy się, że nie za bardzo wiedział, co w tym momencie robi.
nie dla wielu - tylko dla 4-5 cip z SB - ktorzy oproczcz krzyku i miliona postow nie maja metorycznego myslenia - typowe dzieci neostrady
Odpowiedz cytując