Temat
:
34 kolejka, Górnik Łęczna - Wisła Kraków, 3 czerwiec 2023, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
58
03.06.2023, 19:43
sandomingo
napisał(a):
Puszcza wygra z nami na luzaku.
Mają wieksze jaja niz nasi galacticos a to zadecyduje.
Plus stale fragmenty
jako mega sceptyk zapytam - czemu na R 22 musimy przerac z puszczom
predzej w kukurydzy- co mnie wcale nie zadziwi - bo wystarczy ze Nieciecza nie polozy sie przed ....ami hioszpanskimi
przereklamowanym do szpiku kosci Luisem i topornym Rodado
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 03.06.2023 o godz. 19:46.
gizmowisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gizmowisla
Znajdź inne posty napisane przez gizmowisla