Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 03.06.2023, 19:02
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Puszcza ma na nas patent, jak im siadzie dzień a nasi wyjdą na nich z równym zapałem co na sosnowiec to nawet brak gry w Niepołomicach nam nic nie da no chyba że się ich uda jakimś cudem przejść, wtedy resztki nadziei umrą w gminie Żabno.
Samo to że dostaliśmy od nich dwa razy to jest dodatkowa motywacja i myślę że piłkarze nie odpuszcza nawet metra boiska we wtorek i doskonale będą wiedzieć na co uważać
Odpowiedz cytując