|
Na moje to gramy z wahadłowymi,
Junca lewe wahadło, Szot pół-lewy stoper, Łasicki środek, Colley pół-prawy, Miki prawe wahadło.
W środku Basha-Sapała i trzech graczy z przodu - Rodado na środku, Żyro z prawej, a Fernandez meandrujący pomiędzy pozycją 10 a lewą stroną.
Żyro do przerwy 3 bramki powinien mieć.
Do przerwy Termalica w ekstraklasie, a my pierwszy baraż z Puszczą u siebie - na tą chwilę.
|