Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#645
Stary 03.06.2023, 16:04
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ludzie - nic nie wiadomo, po co tworzyć sztuczne na razie problemy skoro są realne? Jeśli temat się wysypie to niedługo będzie wiadomo.
Po co te spekulacje na podstawie domysłów i plotek? I to jeszcze od razu ze wskazaniem winnego - Królewskiego?

Sprawa niedługo się wyjaśni, w jedną czy drugą stronę.
Też się dziwię, po co te rozkminy?
Oczywiście, od tego, co się teraz wydarzy może zależeć najbliższa przyszłość Wisły, ale wszystko wyjdzie niedługo.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując