wolfy napisał(a):

Ludzie - nic nie wiadomo, po co tworzyć sztuczne na razie problemy skoro są realne? Jeśli temat się wysypie to niedługo będzie wiadomo.
Po co te spekulacje na podstawie domysłów i plotek? I to jeszcze od razu ze wskazaniem winnego - Królewskiego?
Sprawa niedługo się wyjaśni, w jedną czy drugą stronę.
|
Też się dziwię, po co te rozkminy?
Oczywiście, od tego, co się teraz wydarzy może zależeć najbliższa przyszłość Wisły, ale wszystko wyjdzie niedługo.