Harcownik napisał(a):

|
A może to tylko taka propaganda na użytek zewnętrzny? A tymczasem w szatni "padły męskie słowa". A może nie chcą też dołować morale i zjebki aranżują poszczególnym grajkom w cztery oczy? Nic to. Liga będzie ciekawsza.
|
Sobolewski wystarczająco już ośmieszył się tą i innymi wypowiedziami, byśmy i my się ośmieszali, szukając w nich racjonalnego czy spiskowego uzasadnienia, bądź "drugiego dna".
Mamy trenera, który tylko potwierdza, że jest beznadziejnym szkoleniowcem, nie potrafiącym zdiagnozować spraw najbardziej oczywistych i powodów złej gry swojego zespołu.
Jedyne, co taki trener może zrobić, to pociągnąć klub przepaść, albo od razu, albo z czasem, jeśli w trakcie tej przygody dopisze mu fura szczęścia.
Jego w tym klubie nie powinno być już od dawna.