Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1035
Stary 03.06.2023, 14:06
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
A może to tylko taka propaganda na użytek zewnętrzny? A tymczasem w szatni "padły męskie słowa". A może nie chcą też dołować morale i zjebki aranżują poszczególnym grajkom w cztery oczy? Nic to. Liga będzie ciekawsza.
Sobolewski wystarczająco już ośmieszył się tą i innymi wypowiedziami, byśmy i my się ośmieszali, szukając w nich racjonalnego czy spiskowego uzasadnienia, bądź "drugiego dna".

Mamy trenera, który tylko potwierdza, że jest beznadziejnym szkoleniowcem, nie potrafiącym zdiagnozować spraw najbardziej oczywistych i powodów złej gry swojego zespołu.

Jedyne, co taki trener może zrobić, to pociągnąć klub przepaść, albo od razu, albo z czasem, jeśli w trakcie tej przygody dopisze mu fura szczęścia.

Jego w tym klubie nie powinno być już od dawna.
Odpowiedz cytując