Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1034
Stary 03.06.2023, 12:55
To, że Sobol nie potrafił zapanować nad wyindywidualizowaniem się zapędów hiszpańskiego zaciągu. Nie znaczy, że jest gorszy od fajtłapy Brzęczka. Trzeba pamiętać, że gdyby nie Jerzy i jego "pierwsza liga jest trudna" "liczymy punkty potrzebne do utrzymania" to już bylibyśmy w ekstraklasie.


Zobaczymy co będzie dalej, bo to wiele powie o przyczynach ostatniej wtopy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując